Intymios higienos priemonės

Sukurtos naudojant tik švelnius ingredientus, Gentle Day ekologiškos, hipoalerginės, bekvapės ir suyrančios drėgnos servetėlės iš bambuko viskozės puikiai tinka tiek intymiai higienai, tiek rankoms, veidui, galima naudoti net kūdikiams. O jei keliaujate su menstruacine taurele, galite valyti ir ją.

€1.50 €1.95

Gentle Day ekologiški dieniniai paketai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi paketo viduje. Laidūs orui, itin gerai sugeria. Tinka naudoti reguliarių menstruacijų metu.

Dydis 4.

€2.18 €2.95

Gentle Day ekologiški naktiniai paketai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi paketo viduje. Laidūs orui, itin gerai sugeria. Tinka naudoti gausių menstruacijų metu, prilimpantys sparneliai ir šoninės klostės apsaugo nuo pratekėjimų.

Dydis 5.

€2.18 €2.95

Gentle Day Extra Heavy paketai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi paketo viduje. Laidūs orui, labai gausiai sugeria. Tinka naudoti po gimdymo, bei itin gausių menstruacijų metu.

Dydis 6.

€2.60 €3.45

Gentle Day ekologiški sugeriantys įklotai su medvilne ir anijonų juostele apsaugo nuo blogo kvapo bei bakterijų dauginimosi. Pritaikyti sugerti negausioms išskyroms menstruacijų pradžioje ar pabaigoje bei kasdien, kai reikalinga geresnė apsauga.

Dydis 2.

€2.60 €3.45

Gentle day ekologiški kasdieniai įklotai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi įkloto viduje. Laidūs orui, padengti medvilniniu paviršiumi. Skirti naudoti kasdien. 30 vnt. pakuotė, ilgis 155mm.  Sertifikuoti Oeko-Tex and Made For Health, VEGAN.

Dydis 1.

€2.60 €3.45

Gentle Day 100 proc. sertifikuotos ekologiškos medvilnės tamponai nechloruoti, hipoalergiški.

€2.92 €3.95

Gentle Day 100 proc. sertifikuotos ekologiškos medvilnės tamponai nechloruoti, hipoalergiški.

€3.45 €3.95

Švelnus intymios higienos prausiklis Gentle Day su augaliniais ekstraktais ir pieno rūgštimi.

Bekvapis, sudėtyje nėra SLES, SLS, parabenų, DEA, PEG, alergijas sukeliančių medžiagų.
Hipoalerginis.
99 proc. natūralios kilmės ingredientų.
Sertifikuotas VEGAN (Vegeterian Society approved) - nenaudojami gyvulinės kilmės ingredientai, produktai nebandomi su gyvūnais. 
Draugiškas gamtai.

€7.00 €8.95

Genial Day daugkartinio naudojimo menstruacinė taurelė iš medicininio termoplastinio elastomero (TPE). Dydis: L.

€26.20 €34.95
Intymios higienos priemonės

Intymios higienos priemonės

Šiuo metu mamoms ir kitoms moterims didžiuodamiesi siūlome lietuviškos kompanijos Gentle Day itin kokybišką produkciją, kuri yra ekologiška, švelni odai, be kenksmingų chemikalų, be alergizuojančių medžiagų ir pasižymi draugišku odai pH. Išsigelbėjimas toms moterims, kurios negali naudoti įprastų ir gerai žinomų higienos priemonių. Kviečiame išbandykite ir ne tik kad nenusivilsite, bet Jūsų lūkesčiai bus viršyti. Tai - lietuviškas prekės ženklas, gaminantis įklotus, paketus, tamponus, menstruacines taureles, prausiklius bei drėgnas servetėles.

Rašyk
Skambink