• Lansinoh trijų lanolino kremo tūbelių komplektas
 • Lansinoh trijų lanolino kremo tūbelių komplektas
 • Lansinoh trijų lanolino kremo tūbelių komplektas
Naujiena

Prekės kodas: 10234

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Kilmės šalis: Naujoji Zelandija

Gamintojas: Lansinoh

Lansinoh lanolino kremukas yra numeris 1 mamų ir gydytojų rekomenduojamas kremas speneliams pasaulyje. Kliniškai patikrintas. Lanolino kremas ramina ir apsaugo skaudančius krūtimi maitinančių mamų spenelius. Kadangi šis lanolino kremas yra ypač aukšto grynumo, 100% natūralus, taip pat turi priešegzeminių savybių, tinkamas naudoti ant atvirų žaizdų, ant išsausėjusių lūpų, alkūnių, kelėnų, prakaitinio bėrimo, iššutimo nuo sauskelnių.

Dėmesio! Esame oficialūs Lansinoh atstovai Lietuvoje! Todėl siūlome Jums originalius Lansinoh produktus už geriausią kainą.

€11.90

Lansinoh lanolino kremas speneliams

Lansinoh lanolino kremukas yra numeris 1 mamų ir gydytojų rekomenduojamas kremas speneliams pasaulyje. Kliniškai patikrintas. Lanolino kremas ramina ir apsaugo skaudančius krūtimi maitinančių mamų spenelius. Kadangi šis lanolino kremas yra ypač aukšto grynumo, 100% natūralus, taip pat turi priešegzeminių savybių, tinkamas naudoti ant atvirų žaizdų, ant išsausėjusių lūpų, alkūnių, kelėnų, prakaitinio bėrimo, iššutimo nuo sauskelnių.

Skaudantys speneliai yra labai dažnas reiškinys žindymo metu, o šis skausmas dažniausiai kyla dėl nepatogios jūsų kūdikio padėties krūties atžvilgiu maitinimo metu. Nors būtina išspręsti šią problemą keičiant kūdikio padėtį, įrodyta, kad Lansinoh HPA® lanolino kremas (tepalas) padeda nuraminti ir apsaugoti skaudančius įtrūkusius spenelius.

Lansinoh HPA® lanolino kremo sudėtyje yra ypač išgryninto lanolino rūšis, kuris buvo patobulintas naudojant unikalų procesą, todėl jis yra saugus tiek mamai, tiek kūdikiui, jo nereikia pašalinti prieš maitinant krūtimi. 100 procentų natūralus, be jokių konservantų ar priedų, yra natūraliai hipoalergiškas. Tai vienintelis lanolino produktas, patvirtintas Jungtinės Karalystės alergologų asociacijos.

Be konservantų ir parabenų. Nuramina jautrią odą, išbėrimus ir iššutimus nuo sauskelnių, niežtinčias strijas, nudegimus, įbrėžimus, išsausėjusios odos plotus, o taip pat gali būti naudojamas kaip natūralus drėkinantis lūpų balzamas.

Naujiena! Dabar mažesnėje pakuotėje - patogioje pasiimti keliaujant. Komplekte rasite tris lanolino kremo tūbeles po 7 ml. Pirmoji pagalba kišenėje visur ir visada.

 • Be BPA, BPS ir parabenų.
 • Populiariausias spenelių kremas Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.
 • Ramina ir apsaugo skaudančius spenelius ir įtrūkusią odą,  taip pat turi priešegzeminių savybių, tinkamas naudoti ant atvirų žaizdų, ant išsausėjusių lūpų, alkūnių, kelėnų.
 • 100% natūralus ir hipoalerginis.
 • Grynas medicininis lanolinas. Gaminamas, naudojant unikalų patentuotą rafinavimo procesą, kurio dėka pasiekiamas pačios aukščiausios klasės produktas, todėl neturi jokios spalvos, kvapo ar skonio.
 • Jokių priedų, konservantų ar chemikalų.
 • Nereikia pašalinti prieš žindymą.
 • Jokio skonio, spalvos ar kvapo - priimtiniausias spenelių kremas jūsų žindomam kūdikiui.
 • Saugus mamai ir kūdikiui.

Talpa: 3 x 7 ml.

Tinkamas amžius
Tinka vaikams Nuo 0 mėnesių.
Produkto ypatybės
Medžiaga 100% medicininis lanolinas
Kilmės šalis
Kilmės šalis Naujoji Zelandija
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink