Apie Avietę

AVIETE.eu

Sveiki atvykę į Avietės šeimą!

Šiuo metu skaitote apie mus?! :)
Nusišypsokite, nes MES sakome JUMS - AČIŪ ! :)

Prekių pasiūla mažyliams ir mamytėms toka plati ir įvairi, o mes  Jums nesiūlome netikėtų išradimų ar stebuklų, taigi kodėl rinktis mus?

Mes esame jauna šeimos įmonė, mums rūpi tai, ką kuriame, tai - mūsų pirmasis "kūdikis", kuriuo norisi rūpintis ir padėti užaugti. Galite būti tikri, jog viskuo, ką siūlome Jums, visu 100% tikime ir mes patys.

Gamintojų ieškojome kruopščiai, atsakingai, skaitydami ir rinkdami informaciją bei atsiliepimus. Pas mus rasite ne tik visame pasaulyje žinomus prekės ženklus, bet ir naujoves, kurios nė kiek nenusileidžia kokybe, bet ir sužavi išskirtiniu, šiuolaikišku dizainu.

Jūsų patogumui galime pasiūlyti geras pristatymo sąlygas, o, suprasdami, kad turint mažylių kartais nutinka netikėtumų, tokių kaip paskutinis sauskelnių vienetas ar stebuklingai dingęs čiulptukas, siūlome pristatymą į Jūsų namus tos pačios darbo dienos vakarą (šiuo metu šią paslaugą siūlome tik Klaipėdos mieste bei Klaipėdos ir Šilutės rajonuose, užsakymą pateikus iki 16val).

Pasirinkus bet kurį pristatymo į namus metodą galimas atsiskaitymas grynaisiais arba kortele kurjeriui pristačius prekes (už papildomą mokestį).

Visada stengsimės išpildyti Jūsų lūkesčius ir tobulėti. Iškilus klausimams, kreipkitės, rašykite ar skambinkite, o mes pasistengsime Jums padėti ir patarti. Visais atvejais rasime sprendimą.

O geriausias įvertinimas bus, kai ir Jūs ištarsite mums Ačiū! :)

Kodėl AVIETĖ?

Todėl, kad ji uoga-karalienė, saldi, sveika ir išskirtinė. O jos aromatas ir skonis neužmirštamas. Tokie norime būti ir mes.

Siunčiame Jums geriausią ir šviesiausią nuotaiką nuo AVIETE.eu komandos!!!

 

Informuojame, kad tiek ši el. parduotuvė www.aviete.eu , tiek parduotuvė "Avietė" Švėkšnoje, adresu Liepų a. 20, buvo įrengta pagal projektą "MB LIURASTA MAŽMENINĖS PREKYBOS VERSLO KŪRIMAS" (Nr. 19VP-KL-19-1-11744-PR001), kurį remia Lietuvos Respublika bei Europos žemės ūkio fondas kaimo plėtrai.

Įgyvendinant projektą įsigyta: biuro, programinės įrangos ir parduotuvės įrengimų, baldų, parduotuvės iškaba. Nupirktas pradinis prekių asortimentas, automobilis. Sumontuota patalpų signalizacija ir apsaugos sistema. Sukurta interneto svetainė ir elektroninė parduotuvė.

Rašyk
Skambink