• Lansinoh lanolino kremas speneliams, 40ml
  • Lansinoh lanolino kremas speneliams, 40ml
  • Lansinoh lanolino kremas speneliams, 40ml

Prekės kodas: LSH-HYG01

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Kilmės šalis: Australija

Gamintojas: Lansinoh

Skaudantys speneliai yra labai dažnas reiškinys žindymo metu, o šis skausmas dažniausiai kyla dėl nepatogios jūsų kūdikio padėties krūties atžvilgiu maitinimo metu. Nors būtina išspręsti šią problemą keičiant kūdikio padėtį, įrodyta, kad Lansinoh HPA® lanolino kremas padeda nuraminti ir apsaugoti skaudančius įtrūkusius spenelius.

Lansinoh lanolino tepalas yra numeris 1 mamų ir gydytojų rekomenduojamas kremas speneliams JAV. Kliniškai patikrintas. Lanolino kremas ramina ir apsaugo skaudančius krūtimi maitinančių mamų spenelius. Kadangi šis lanolino kremas yra ypač aukšto grynumo, 100% natūralus, taip pat turi priešegzeminių savybių, tinkamas naudoti ant atvirų žaizdų, ant išsausėjusių lūpų, alkūnių, kelėnų.

€12.90

Lansinoh lanolino kremas speneliams

Skaudantys speneliai yra labai dažnas reiškinys žindymo metu, o šis skausmas dažniausiai kyla dėl nepatogios jūsų kūdikio padėties krūties atžvilgiu maitinimo metu. Nors būtina išspręsti šią problemą keičiant kūdikio padėtį, įrodyta, kad Lansinoh HPA® lanolino kremas (tepalas) padeda nuraminti ir apsaugoti skaudančius įtrūkusius spenelius.

Lansinoh HPA® lanolino kremo sudėtyje yra ypač išgryninto lanolino rūšis, kuris buvo patobulintas naudojant unikalų procesą, todėl jis yra saugus tiek mamai, tiek kūdikiui, jo nereikia pašalinti prieš maitinant krūtimi. 100 procentų natūralus, be jokių konservantų ar priedų, yra natūraliai hipoalergiškas. Tai vienintelis lanolino produktas, patvirtintas Jungtinės Karalystės alergologų asociacijos.

Be BPA, BPS ir parabenų.
Populiariausias spenelių kremas Jungtinėje Karalystėje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Ramina ir apsaugo skaudančius spenelius ir įtrūkusią odą,  taip pat turi priešegzeminių savybių, tinkamas naudoti ant atvirų žaizdų, ant išsausėjusių lūpų, alkūnių, kelėnų.
100% natūralus ir hipoalerginis.
Grynas medicininis lanolinas. Gaminamas, naudojant unikalų patentuotą rafinavimo procesą, kurio dėka pasiekiamas pačios aukščiausios klasės produktas, todėl neturi jokios spalvos, kvapo ar skonio.
Jokių priedų, konservantų ar chemikalų.
Nereikia pašalinti prieš žindymą.
Jokio skonio, spalvos ar kvapo - priimtiniausias spenelių kremas jūsų žindomam kūdikiui.
Saugus mamai ir kūdikiui.

Talpa: 40 ml.

Produkto ypatybės
Medžiaga Grynas medicininis lanolinas
Kilmės šalis
Kilmės šalis JAV
Geriausias produktas mamoms kokį esu radusi. Geriausia kaina radau čia. Rekomenduoju visoms!
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink