Prekės mamoms

Lansinoh pieno laikymo maišelis dabar yra patobulintas! Nauja yra tai, kad dabar maišelis turi aiškiai matomą ir saugiai nuplėšiamą viršų su dvigubu sandarikliu, kad išvengtumėte išsiliejimų. O taip pat turi dvigubai sandarinamas šonines siūles, stabilesniam stovėjimui ir tvirtumui.
Pagamintas iš maistui saugaus polietileno (PE). Apsauginis dugnas išsiplėčia.
Specialus skirtukas užrašymui virš pienuko užpildymo srities, kad išvengtumėte galimo pradūrimo ir pienuko užteršimo.
Patogus pylimo snapelis leidžia lengvai perpilti pienuką jo neišlaistant.
Iš anksto sterilizuotas. Patogus pienukui supilti.
Be BPA ir BPS.

€0.24 €0.50

Sukurtos naudojant tik švelnius ingredientus, Gentle Day ekologiškos, hipoalerginės, bekvapės ir suyrančios drėgnos servetėlės iš bambuko viskozės puikiai tinka tiek intymiai higienai, tiek rankoms, veidui, galima naudoti net kūdikiams. O jei keliaujate su menstruacine taurele, galite valyti ir ją.

€1.50 €1.95

Gentle Day ekologiški dieniniai paketai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi paketo viduje. Laidūs orui, itin gerai sugeria. Tinka naudoti reguliarių menstruacijų metu.

Dydis 4.

€2.18 €2.95

Gentle Day ekologiški naktiniai paketai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi paketo viduje. Laidūs orui, itin gerai sugeria. Tinka naudoti gausių menstruacijų metu, prilimpantys sparneliai ir šoninės klostės apsaugo nuo pratekėjimų.

Dydis 5.

€2.18 €2.95

Gentle Day Extra Heavy paketai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi paketo viduje. Laidūs orui, labai gausiai sugeria. Tinka naudoti po gimdymo, bei itin gausių menstruacijų metu.

Dydis 6.

€2.60 €3.45

Gentle Day ekologiški sugeriantys įklotai su medvilne ir anijonų juostele apsaugo nuo blogo kvapo bei bakterijų dauginimosi. Pritaikyti sugerti negausioms išskyroms menstruacijų pradžioje ar pabaigoje bei kasdien, kai reikalinga geresnė apsauga.

Dydis 2.

€2.60 €3.45

Gentle day ekologiški kasdieniai įklotai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi įkloto viduje. Laidūs orui, padengti medvilniniu paviršiumi. Skirti naudoti kasdien. 30 vnt. pakuotė, ilgis 155mm.  Sertifikuoti Oeko-Tex and Made For Health, VEGAN.

Dydis 1.

€2.60 €3.45

Gentle Day 100 proc. sertifikuotos ekologiškos medvilnės tamponai nechloruoti, hipoalergiški.

€2.92 €3.95

Apdovanojimus pelniusiuose Lansinoh vienkartiniuose įklotuose į liemenėlę dabar yra Blue Lock™ šerdis, sulaikanti drėgmę, o įklotai sugeria geriau nei bet kada anksčiau - dabar jie pajėgūs išlaikyti 20 kartų didesnį svorį už save, išlaikydami savo formą. Įklotai yra patogūs, ypač sugeriantys ir suprojektuoti taip, kad tiktų visiems dydžiams, užtikrindami, kad žindančios mamytės išliktų sausos tiek naktį, tiek dieną.

€3.40 €4.85

Gentle Day 100 proc. sertifikuotos ekologiškos medvilnės tamponai nechloruoti, hipoalergiški.

€3.45 €3.95

Lansinoh pieno laikymo maišeliai dabar yra patobulinti! Nauja yra tai, kad dabar maišeliai turi aiškiai matomą ir saugiai nuplėšiamą viršų su dvigubu sandarikliu, kad išvengtumėte išsiliejimų. O taip pat turi dvigubai sandarinamas šonines siūles, stabilesniam stovėjimui ir tvirtumui.
Pagaminti iš maistui saugaus polietileno (PE). Apsauginis dugnas išsiplėčia.
Specialus skirtukas užrašymui virš pienuko užpildymo srities, kad išvengtumėte galimo pradūrimo ir pienuko užteršimo.
Patogus pylimo snapelis leidžia lengvai perpilti pienuką jo neišlaistant.
Iš anksto sterilizuoti. Patogūs pienukui supilti. Pakuotė turi dispenserį, tad patogu ir lengva išimti.
Be BPA ir BPS.

€5.90 €12.40

Apdovanojimus pelniusiuose Lansinoh vienkartiniuose įklotuose į liemenėlę dabar yra Blue Lock™ šerdis, sulaikanti drėgmę, o įklotai sugeria geriau nei bet kada anksčiau - dabar jie pajėgūs išlaikyti 20 kartų didesnį svorį už save, išlaikydami savo formą. Įklotai yra patogūs, ypač sugeriantys ir suprojektuoti taip, kad tiktų visiems dydžiams, užtikrindami, kad žindančios mamytės išliktų sausos tiek naktį, tiek dieną.

€6.85 €7.50

Dr Brown's vienkartiniai įklotai į liemenėlę, 30 vnt. Labai ploni, efektyviai sugeria drėgmę ir apsaugo nuo pieno dėmių, forma tinkama mamos krūčiai. Trisluoksnis: 1 sluoksnis - 100 proc. medvilnė, 2 vidurinis sluoksnis - stipriai sugeriantis, 3 išorinis sluoksnis - praleidžiantis orą ir nepraleidžiantis skysčio.

€6.93 €8.55

Švelnus intymios higienos prausiklis Gentle Day su augaliniais ekstraktais ir pieno rūgštimi.

Bekvapis, sudėtyje nėra SLES, SLS, parabenų, DEA, PEG, alergijas sukeliančių medžiagų.
Hipoalerginis.
99 proc. natūralios kilmės ingredientų.
Sertifikuotas VEGAN (Vegeterian Society approved) - nenaudojami gyvulinės kilmės ingredientai, produktai nebandomi su gyvūnais. 
Draugiškas gamtai.

€7.00 €8.95

Lansinoh daugkartiniai plaunami įklotai į liemenėlę puikiai sugeria ir yra ypač minkšti, užtikrina daugkartinę apsaugą nuo pieno pratekėjimo bei yra plaunami po panaudojimo.

Lansinoh daugkartiniuose plaunamuose įklotuose į liemenėlę naudojama trijų sluoksnių apsaugos technologija, apsauganti nuo pratekėjimo:
1) minkšta išorinė plėvelė užtikrina aukščiausią komfortą net ir jautriausiai odai;
2) centre esantis unikalus sugeriantis užpildas su bambuko pluoštu greitai sugeria ir išdžiūsta;
3) drėgmei atsparus išorinis sluoksnis apsaugo Jūsų rūbus visą dieną.

€8.25 €10.95

Prekės mamoms

Gimus kūdikiui, atrodo lyg visas pasaulis suktųsi apie jį. Plaukia sveikinimai, linkėjimai, aplankymai. Nevalia pamiršti ir antrojo žmogaus, dalyvavusio ypatingoje gimdymo procedūroje - gimdyvės. Niekada negali pritrūkti dėmesio ir šilumos kiekvienai merginai ar moteriai, tapusiai mama. Mes rūpinamės pasiūlyti pačios aukščiausios kokybės produktų, kad palengvintumėme šį ilgą ir sudėtingą procesą - gimdymą, nuo pat pastojimo iki maitinimo krūtimi.

Nesvarbu, ar laukiatės, ar jau esante mama, o gal dar tik planuojate nėštumą? Jūsų, moterys, sveikatai, gerai apsaugai ir patogumui siūlome Gentle Day produktus. Tai - lietuviškas prekės ženklas, gaminantis įklotus, paketus, tamponus, menstruacines taureles, prausiklius bei drėgnas servetėles. Gentle Day produktai ekologiški, švelnūs odai, be kenksmingų chemikalų, be alergizuojančių medžiagų ir pasižymi draugišku odai pH. Išsigelbėjimas toms moterims, kurios negali naudoti įprastų ir gerai žinomų higienos priemonių. Išbandykite ir tikrai nenusivilsite.

Rašyk
Skambink