Prekės mamoms

Lansinoh kompanijos rankinis pientraukis yra puikus pasirinkimas krūtimi maitinančioms moterims, kurios nori laisvai ir patogiai nusitraukti pienuką net ir kelionės metu, nes jam nereikia akumuliatoriaus ar elektros šaltinio.

Sukurtas patogiam naudojimui, o rankenėlės viršuje esantis jungiklis leidžia perjungti fazes: intensyvaus stimuliavimo bei pieno traukimo. Stimuliavimo fazė imituoja natūralų kūdikio čiulpimo stilių maitinimo proceso pradžioje. Pieno traukimo fazė atkartoja ilgesnį, lėtesnį jūsų kūdikio pieno traukimą žindymo metu.

€34.36 €42.95

Genial Day daugkartinio naudojimo menstruacinė taurelė iš medicininio termoplastinio elastomero (TPE). Dydis: L.

€31.46 €34.95

Gana įprasta, kad maitinant ar nutraukinėjant pienuką iš vienos krūties, kita taip pat varva ir Lansinoh mano, kad tai yra didelis pieno švaistymas. Lansinoh motinos pieno surinkėjas yra skirtas išsaugoti kiekvieną jūsų pagaminto pieno lašą.

Lengvas, nešiojamas ir paprastas naudoti, tad galite pasiimti jį į rankinę ar laikyti maitinimo krepšyje, kai esate namie. Laisvų rankų sistema paremtas surinkėjas tiesiog tvirtai priglunda prie krūties ir sukuria natūralų išsiurbimą. Tai paprastas būdas, kaip surinkti kiekvieną lašą Jūsų brangaus motinos pieno Jūsų mažyliui.

€17.45

Lankstūs daugkartinio naudojimo Lansinoh Thera°Pearl trys viename kompresai krūtims turi minkštą paviršių, tad yra lengva ir patogu juos įsidėti į liemenėlę, kad neutralizuotumėte ar bent palengvintumėte galimas problemas, susijusias su žindymu: užsikimšusius latakus ir mastitą, krūtų įtemptumą ir patinimą, jei jos pritvinkusios, kad laisvai galėtų tekėti pienas. Be BPA, BPS ir latekso, jie taip pat yra sukonstruoti taip, kad tilptų aplink pientraukio pompą, kad paskatintų pieną ir pagreitintų jo tekėjimą.

€14.40

Skaudantys speneliai yra labai dažnas reiškinys žindymo metu, o šis skausmas dažniausiai kyla dėl nepatogios jūsų kūdikio padėties krūties atžvilgiu maitinimo metu. Nors būtina išspręsti šią problemą keičiant kūdikio padėtį, įrodyta, kad Lansinoh HPA® lanolino kremas padeda nuraminti ir apsaugoti skaudančius įtrūkusius spenelius.

 

€12.90

Dr Brown's apsauginiai gaubteliai krūtims, 2 vnt. Saugo skaudančius ar pažeistus spenelius ir padeda jiems sugyti. Švelniai užsideda ant krūties ir apsaugo spenelius nuo trynimosi į drabužius. Laisvai cirkuliuoja oras, leidžiantis speneliams gyti, ypač tarp maitinimų. Dėkliukai surenka perteklinį motinos pieną. Lankstus silikoninis diskas maksimaliam komfortui. Kietas išorinis diskas saugo spenelį nuo prisilietimų.

€11.06 €14.75

Lansinoh daugkartiniai plaunami įklotai į liemenėlę puikiai sugeria ir yra ypač minkšti, užtikrina daugkartinę apsaugą nuo pieno pratekėjimo bei yra plaunami po panaudojimo.

Lansinoh daugkartiniuose plaunamuose įklotuose į liemenėlę naudojama trijų sluoksnių apsaugos technologija, apsauganti nuo pratekėjimo:
1) minkšta išorinė plėvelė užtikrina aukščiausią komfortą net ir jautriausiai odai;
2) centre esantis unikalus sugeriantis užpildas su bambuko pluoštu greitai sugeria ir išdžiūsta;
3) drėgmei atsparus išorinis sluoksnis apsaugo Jūsų rūbus visą dieną.

€8.25

Švelnus intymios higienos prausiklis Gentle Day su augaliniais ekstraktais ir pieno rūgštimi.

Bekvapis, sudėtyje nėra SLES, SLS, parabenų, DEA, PEG, alergijas sukeliančių medžiagų.
Hipoalerginis.
99 proc. natūralios kilmės ingredientų.
Sertifikuotas VEGAN (Vegeterian Society approved) - nenaudojami gyvulinės kilmės ingredientai, produktai nebandomi su gyvūnais. 
Draugiškas gamtai.

€8.05 €8.95

Dr Brown's vienkartiniai įklotai į liemenėlę, 30 vnt. Labai ploni, efektyviai sugeria drėgmę ir apsaugo nuo pieno dėmių, forma tinkama mamos krūčiai. Trisluoksnis: 1 sluoksnis - 100 proc. medvilnė, 2 vidurinis sluoksnis - stipriai sugeriantis, 3 išorinis sluoksnis - praleidžiantis orą ir nepraleidžiantis skysčio.

€6.93 €8.55

Apdovanojimus pelniusiuose Lansinoh vienkartiniuose įklotuose į liemenėlę dabar yra Blue Lock™ šerdis, sulaikanti drėgmę, o įklotai sugeria geriau nei bet kada anksčiau - dabar jie pajėgūs išlaikyti 20 kartų didesnį svorį už save, išlaikydami savo formą. Įklotai yra patogūs, ypač sugeriantys ir suprojektuoti taip, kad tiktų visiems dydžiams, užtikrindami, kad žindančios mamytės išliktų sausos tiek naktį, tiek dieną.

€6.83 €7.50

Gentle Day 100 proc. sertifikuotos ekologiškos medvilnės tamponai nechloruoti, hipoalergiški.

€3.56 €3.95

Gentle Day 100 proc. sertifikuotos ekologiškos medvilnės tamponai nechloruoti, hipoalergiški.

€3.56 €3.95

Gentle day ekologiški kasdieniai įklotai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi įkloto viduje. Laidūs orui, padengti medvilniniu paviršiumi. Skirti naudoti kasdien. 30 vnt. pakuotė, ilgis 155mm.  Sertifikuoti Oeko-Tex and Made For Health, VEGAN.

Dydis 1.

€3.10 €3.45

Gentle Day ekologiški sugeriantys įklotai su medvilne ir anijonų juostele apsaugo nuo blogo kvapo bei bakterijų dauginimosi. Pritaikyti sugerti negausioms išskyroms menstruacijų pradžioje ar pabaigoje bei kasdien, kai reikalinga geresnė apsauga.

Dydis 2.

€3.10 €3.45

Gentle Day Extra Heavy paketai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi paketo viduje. Laidūs orui, labai gausiai sugeria. Tinka naudoti po gimdymo, bei itin gausių menstruacijų metu.

Dydis 6.

€3.10 €3.45

Prekės mamoms

Gimus kūdikiui, atrodo lyg visas pasaulis suktųsi apie jį. Plaukia sveikinimai, linkėjimai, aplankymai. Nevalia pamiršti ir antrojo žmogaus, dalyvavusio ypatingoje gimdymo procedūroje - gimdyvės. Niekada negali pritrūkti dėmesio ir šilumos kiekvienai merginai ar moteriai, tapusiai mama. Mes rūpinamės pasiūlyti pačios aukščiausios kokybės produktų, kad palengvintumėme šį ilgą ir sudėtingą procesą - gimdymą, nuo pat pastojimo iki maitinimo krūtimi.

Nesvarbu, ar laukiatės, ar jau esante mama, o gal dar tik planuojate nėštumą? Jūsų, moterys, sveikatai, gerai apsaugai ir patogumui siūlome Gentle Day produktus. Tai - lietuviškas prekės ženklas, gaminantis įklotus, paketus, tamponus, menstruacines taureles, prausiklius bei drėgnas servetėles. Gentle Day produktai ekologiški, švelnūs odai, be kenksmingų chemikalų, be alergizuojančių medžiagų ir pasižymi draugišku odai pH. Išsigelbėjimas toms moterims, kurios negali naudoti įprastų ir gerai žinomų higienos priemonių. Išbandykite ir tikrai nenusivilsite.

Rašyk
Skambink