Priemonės lauke

Šiame Kvapų namų Iškylautojų balzame svarbiausios veikliosios medžiagos – nimbamedžių ir kokosų aliejai, ir jis gali atlikti dvi funkcijas:

  1. Suteikia papildomos apsaugos keliaujant į gamtą, sodą, kur daug kraujasiurbių, padeda apsisaugoti nuo erkių (tai nėra registruotas biocidas - repelentas).
  2. Ramina sudirgusią, probleminę, dermatitų ar žvynelinės pažeistą odą.  

100 % natūralus prebiotinis balzamas be sintetinių medžiagų ir konservantų. Dėmesio: Tinkamas ir vaikams!

€7.60

Šis išskirtinis Kvapų namų kokosų aliejus yra gaunamas iš ekologiško ūkio šviežių sunokusių riešutų šaltuoju būdu, o ne iš kopros (džiovintų riešutų), kaip turbūt didžioji dalis rinkoje esančio kokosų aliejaus (toks yra pigiausias, vadinamas RBD "refined-bleached-deodorised"). Šviežių kokoso riešutų aliejus yra švelnaus, vos juntamo kvapo ir skonio, kaip tik ką perlaužto šviežio riešuto, o ne trenkia kokosiniais sausainiais. Dėl didelio kainų skirtumo „virgin“ kokosų aliejus yra labai dažnai klastojamas - menkavertis RBD aliejus yra kvėpinamas sintetiniu „kokoso“ kvapu.

Tautos Indijoje, Indonezijoje, Polinezijoje nuo senų laikų kokosų aliejumi tepasi visą kūną ir plaukus kiekvieną dieną, kad apsaugotų odą nuo ultravioletinių (UV) spindulių, sūraus vandens ir vėjo.

Nerafinuotas šviežių kokosų aliejus yra laikomas universalia ir ekonomiška kosmetikos priemone ir vienu geriausiu natūraliu ingredientu veido ir kūno kremams, losjonams po skutimosi bei skutimosi kremams, nes padeda išlaikyti drėgmę odoje, kartu ir drėkina, ir minkština odą.

€9.30

Ekologiškas, 100 % natūralių ingredientų didelės apsaugos SolarTea Bio kremas nuo saulės su mineraliniais filtrais ZnO ir Ti2O SolarTea Bio SPF 50/UVA tinka apsaugoti vaikų, kūdikių ir veido odą bei jautrias kūno vietas. Aktyviai apsaugo odą nuo žalingų UVA ir UVB spindulių.

Ši saugi ir efektyvi kosmetika, pagaminta iš ekologiškai išaugintų augalų, idealiai minkština, drėkina odą, stabdo jos senėjimą bei suteikia auksinį įdegį ir natūralų atspalvį. 

Drėkina odą jos neriebalindamas ir nesudarydamas kliūčių natūraliam odos prakaitavimui, sumažina odos alergijų riziką bei užtikrina natūralų odos minkštumą ir elastingumą.  Saugo nuo fotosenėjimo reiškinių ir su tuo susijusių odos problemų - pigmentinių dėmių, raukšlių.

€16.20

Ekologiškas, 98,8 % natūralios kilmės ingredientų turintis didelės apsaugos SolarTea Bio kremas nuo saulės su mineraliniais filtrais SolarTea Bio SPF 30/UVA tinkamas jautriai odai, iškirptės ir kitoms švelnioms odos sritims. Saugo odą nuo UVA ir UVB spindulių. 

Suteikia efektyvią apsaugą, sumažina odos alergijų riziką bei užtikrina natūralų odos minkštumą ir elastingumą, apsaugo odą nuo saulės sukelto oksidacinio streso. Kremas drėkina odą jos neriebalindamas ir nesudarydamas kliūčių natūraliam odos prakaitavimui. 

Ši saugi ir efektyvi kosmetika, pagaminta iš ekologiškai išaugintų augalų, idealiai minkština, drėkina odą. Su natūraliais botaniniais UV filtrais, aliejais ir hidrolatais. Be parabenų, GMO, PEG, PPG, be gyvūninės kilmės medžiagų, nanodalelių, cheminių filtrų, petrolatų sintetinių dažiklių, be glitimo ir silikonų.

€18.20
Priemonės lauke

Priemonės lauke

Rašyk
Skambink