Kramtukai

Dr Brown's ergonominis, A formos kramtukas, mėlynas, nuo 3 mėnesių. Patogus laikyti, lanktus ir ergonomis kramtukas.

€5.21 €6.95

Kai kūdikis pradeda kąsti ir kramtyti, Dr Brown's kramtukas-čiulptukas savo unikalia forma palengvina skausmą ir sumažina spaudimą, gerai masažuodamas dantenas. Kramtukas-čiulptukas specialiai pritaikytas mažoms kūdikio rankytėms, tad vaikui yra patogu jį laikyti ir tiksliai nutaikyti jį ten, kurią vietą mažajam norisi labiausiai išmasažuoti, ar tai būtų priekinių dantenų skausmas, ar galinė burnytės dalis.

Tinka vaikams nuo 3 mėnesių.

€5.85

Žirafiukas Ridžas turi specialų paviršių, kuris palengvina dantenų skausmą viso dantukų dygimo metu. Dr Brown's kramtukas pasiekia visas burnos sritis, įskaitant tolimiausius kempelius. Jis turi tvirtus kraštelius, kurie masažuoja dantenas, o minkšti paviršiai palengvina spaudimą bedygstantiems dantukams.

€6.10

Dr Brown's ergonominis, A formos kramtukas, raudonas, nuo 3 mėnesių. Patogus laikyti, lanktus ir ergonomis kramtukas.

€6.25 €6.95
Kramtukai

Kramtukai

Visi tėveliai ir mamytės, užauginę bent vieną vaiką yra susidūrę su tuo kūdikio auginimo etapu, kai vaikeliui pradeda dygti dantukai. Kai kurie vaikai šį etapą pereina lengviau už kitus. Mums, mamytėms ir tėveliams, norintiems padėti savo mažyliams šiuo atveju, lieka tik kantrybė, užuojauta, dantukams skirtos servetėlės ir kramtukai. Įdėjus pakankamai pastangų, parinkus tinkamus pagalbos būdus, galima apsieiti be bemiegių naktų. Mūsų siūlomi Dr. Brown's kramtukai yra šeimos gydytojų rekomenduojami, ekspertų sukurti, patikimi pagalbininkai. Rekomenduojame pilnai pasitikėdami šiais kramtukais.

Rašyk
Skambink