Pristatymas

Pristatymo
būdas
Itella Smartpost terminalai per 1-2 d.d. DPD Pickup
siuntų
terminalai
per 1-2 d.d.
DPD kurjeris
į namus per 1-2 d.d.

Omniva siuntų
terminalai per
1-4 d.

Venipak
kurjeris
į namus
per 1-2 d.d.

LP Express
paštomatai
per 1-3 d.d.

Atsiimant
parduotuvėje
Pristatymas tos
pačios darbo
dienos vakare*
Įprastinė kaina
Lietuvoje
1,75 € 2,55 € nuo 4,20 € nuo 2,60 € nuo 4,45 € nuo 2,90 € 0 € 4,99 €
Nemokamas pristatymas nuo 40 € nuo 60 € nuo 80 € nuo 80 € nuo 80 € nuo 80 € 0 € 0 €

Pristatymas į
Neringos
savivaldybę **

--- --- --- nuo 2,60 € --- --- --- ---

* - šiuo būdu pristatoma tik Klaipėdos ir Šilutės miestuose bei rajonuose (pateikus ir apmokėjus užsakymą iki 16:00 val.).
** - susisiekus telefonu ar el. paštu, galima suderinti pristatymo būdą bei kainą į Neringos savivaldybę.

Dėmesio: siuntas pristatome visoje Europoje. Kainos priklauso nuo šalies bei siuntos svorio, jos nurodytos suvedus pristatymo adresą užsakymo apmokėjime. Tai yra standartinės pristatymo kainos. Galima kreiptis el.p. info@aviete.eu dėl individualių pristatymo kainų, kurios nebūtinai bus mažesnės nei nurodytos standartinės.

Pristatymo taisyklės:

1. Priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo, siūlomas ir nemokamas pristatymas perkant už tam tikrą sumą. Minimalios nemokamo užsakymo sumos pateiktos pristatymo kainų lentelėje.
2. Standartinio pristatymo į namus kaina visoje Lietuvoje (išskyrus Neringos savivaldybę) yra pateikta pristatymo kainų lentelėje. Į namus pristatome tiek per DPD kurjerius, tiek ir per Venipak kurjerius. Pristatymo kaina priklauso nuo užsakymo svorio. Užsakymas pristatomas per 1-2 d.d. Parduotuvė neprisiima atsakomybės, jei pristatymas vėluoja dėl ne nuo mūsų priklausančių aplinkybių (įprastai susijusių su kurjerių tarnybų darbu). Atsiimant siuntą parduotuvėje reikia su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, siunta įteikiama tik asmeniui, kurio vardas ir pavardė nurodomi užsakyme.
3. Pristatoma ir į Omniva paštomatus, DPD paštomatus, Itella paštomatus, LP Express paštomatus bei Venipak paštomatus. Pristatymų kainos pateiktos pristatymo kainų lentelėje. Užsakymas pristatomas per 1-4 d.d. Apie pristatytas į paštomatą prekes informuojama SMS žinute, todėl aktualu nurodyti teisingą lietuvišką telefono numerį. Siunta paštomatuose saugoma ribotą skaičių kalendorinių dienų. Neatsiėmus jos laiku ir siuntai grįžus į parduotuvę, pirkėjas moka siuntos grąžinimo kainą (identišką siuntimo kainai) bei naujo siuntimo kainą.
4. Pirkėjas, užsakymo metu pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja nurodyti tikslią prekių pristatymo vietą.
5. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, jei Pirkėjas prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl prekių pristatymo netinkamam subjektui.
6. Visas prekes pristato DPD ir Venipak tarnybos Jūsų užsakymo informacijoje nurodytu adresu.
​7. Siuntos per DPD kurjerius klientams yra pristatomos darbo dienomis trimis intervalais, jūsų patogumui. Numatytasis pristatymo laikas nuo 8 valandos ryto.
8. Pardavėjas pristato Pirkėjui prekes per 1-3 darbo dienas (priklausomai nuo pasirinkto kurjerio) arba, jei nurodyta, kad prekė keliauja tiesiai iš tiekėjo sandėlio, per 5-9 darbo dienas. Jei nurodyta, kad prekė yra sandėlyje, ji tikrai bus pristatyta per 1-3 darbo dienas. Šie terminai yra preliminarūs, tačiau 99% atvejų pristatoma ne ilgiau nei per 3 darbo dienas. Kartu Pirkėjas sutinka, kad išimtiniais atvejais prekių pateikimas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių. Tokiu atveju Pardavėjas įsipareigoja nedelsiant susisiekti su Pirkėju ir suderinti prekių pateikimo sąlygas. Pasirinkus pristatymo tos pačios darbo dienos vakare paslaugą, Jūsų prekės bus pristatytos dar tą patį vakarą, jei užsakymo apmokėjimas gautas iki 16 val.
9. Pristatant prekes į Kuršių Neriją, pristatymo kaina į Omnivos paštomatą yra nuo 2,12€. Kitais pristatymo būdais - nuo 32,32€, priklausomai nuo siuntos svorio. Susisiekus telefonu ar el. paštu, galima suderinti kitą pristatymo būdą bei kainą.
10. Siuntas pristatome ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europoje atskirais tarifais.
11.  Užsakytos prekės visuomet pristatomos vienu vežimu, o apie skirtingų prekių pristatymo laikus Pirkėjas informuojamas individualiai. Užsakytos kelios prekės gali būti pristatomos atskiromis siuntomis pagal kliento pageidavimą už papildomą standartinį pristatymo mokestį.
12. Visais atvejais Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės Pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl Pirkėjo kaltės arba dėl nuo Pardavėjo nepriklausančių aplinkybių.
13. Prekių pristatymo metu Jūs privalote patikrinti išorinę siuntos būklę dar dalyvaujant kurjeriui. Pastebėjus bent menkiausią siuntos pažeidimą, yra būtina surašyti pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakyti priimti siuntą.
14. Priėmus siuntą ir pasirašius manifestą be pastabų, laikoma, kad siunta perduota kokybiška ir tokiu atveju pretenzijos dėl prekės išorinių pažeidimų nebebus priimamos. Bet kuriuo atveju, įsipareigojimai dėl prekės garantijos lieka galioti.
15. Pirkėjas privalo visais atvejais nedelsiant informuoti Pardavėją, jeigu siunta pateikiama pažeistoje pakuotėje, jeigu siuntoje pateikiamos neužsakytos prekės arba netinkamas jų kiekis, nepilna prekės komplektacija.
16. Pirkėjas visais atvejais pristatymo metu pastebėjęs pakuotės pažeidimus privalo kurjerio pateikiamame siuntos pristatymo dokumente nurodyti pastabas arba surašyti atskirą aktą dėl šių pažeidimų. Tai Pirkėjas privalo padaryti dalyvaujant kurjeriui. Neatlikus tokių veiksmų Pardavėjas yra atleidžiamas nuo atsakomybės prieš Pirkėją dėl prekių pažeidimų, susijusių su pakuotės pažeidimais, kurių Pirkėjas nepažymėjo kurjerio prekės pristatymo dokumente.

Rašyk
Skambink