Apsaugos

Šis ypač universalus Lindam apsaugos užraktas apsaugo šaldytuvų, spintelių, spintų, tualetų ir kitų duris bei dureles, kad vaikas jų neatidarinėtų. Jį galima naudoti ant kampų bei įvairių išlenktų paviršių, įskaitant stiklą, metalą, medį ir plastiką.

€4.95

Diono apsauga nuo saulės automobilyje Sun Stop yra konservatyvaus dizaino, visada išlaiko savo formą, kad stilingai atrodytų, nesusiraukšlėtų, o svarbiausia apsaugotų vaiką nuo žalingų tiesioginių ultravioletinių saulės spindulių vaikui į akytes. Apsauga primontuojama vos per kelias sekundes ir yra tinkama visų tipų automobiliams, mikroautobusams ir visureigiams.

€7.90

Nepaisant vitamino D naudos, saulė turi ir neigiamos įtakos - tai karštis ir žalingi ultravioletiniai spinduliai, ypač mažoms vaikučių akytėms.

Naudodami šią lengvai primontuojamą apsaugą, atvėsinsite tiek oro temperatūrą automobilyje, tiek savo vaiką, kol vairuojate. Munchkin Brica White Hot® apsauga lengvai prilimpa prie galinių ir šoninių langų apsaugo nuo kenksmingų UV spindulių, akinimo ir karščio.

€7.95

Diono apsauga nuo saulės automobilyje Sun Stoppers yra konservatyvaus prisisiurbiančio dizaino, visada išlaiko savo formą, kad stilingai atrodytų, nesusiraukšlėtų, o svarbiausia apsaugotų vaiką nuo žalingų tiesioginių ultravioletinių saulės spindulių vaikui į akytes. Apsauga primontuojama vos per kelias sekundes ir yra tinkama visų tipų automobiliams, mikroautobusams ir visureigiams. Pakuotėje yra 2 vienetai.

€8.90

Universalaus dizaino Diono apsauga nuo saulės - roletai suteikia dviejų lygių apsaugą. Pirmasis roleto sluoksnis suteikia dalinę apsaugą vaikui nuo saulės: sumažina akinimą ir filtruoja ultravioletinius (UV) spindulius.

Antrasis sluoksnis veikia kaip visiškas saulės užtemimas, pilnai užkirsdamas kelią saulės spinduliams.
Apsauga yra 43,3 cm pločio ir reguliuojamo ilgio. Susisuka atgal tiesiog mygtuko paspaudimu.

€11.35 €16.20

Munchkin apsauga - roletas  blokuoja saulės akinimą, bet ne vaizdą su pačios aukščiausios kokybės audinio tinkleliu.
White Hot indikatorius reaguoja į karštį ir pabąla, jei automobilyje yra per karšta. Tokiu atveju jūs net nebūdami automobilyje žinote, ar jau saugu sėsti į automobilį vaikui.
Dviguba tvirtinimo sistema, kad patogiau ir patikimiau prisimontuotų - rinkitės reguliuojamus laikiklius arba siurbtukus.
Vienu mygtuko paspaudimu roletas susivynioja.
Aukščiausios kokybės Safe-View™ audinio tinklelis - puikus matomumas, patikima apsauga.
Laikikliai prie langų pasukami, kad atitiktų daugumą langų formų.
Padeda apsaugoti nuo kenksmingų ultravioletinių UVA ir UVB spindulių.
Apytiksliai matmenys: 35,6 x 43,2 cm.

€11.90

Munchkin įtempiama apsauga nuo saulės Brica yra tampri, tad ją galite uždėti ant įvairaus dydžio ir formos langų. Naujieji Push-Lock siurbtukai stabiliai ir tvirtai laiko apsaugą vietoje, o Opti-View™ tinklelio audinys apsaugo kūdikį nuo dirginančių saulės spindulių tuo pačiu neužstodamas vaizdo. Norėdami uždengti ypač didelius langus, tiesiog sujungkite dvi apsaugas.

€13.95

Įvairios Munchkin apsaugos priemonės nuo vaikų: kištukai rozetėms, aštrių kampų antmovės, spintelių durelių ir stalčių apsaugos ir apsauga nuo durų uždarymo.

Viso: 25 vienetai.

€22.75
Apsaugos

Apsaugos

Vaikų ir kūdikių prekės negali apsieiti be apsaugų nuo vaikų. Nėra nei gerai, nei prasminga bėgioti paskui jį ir drausti kiekvieną žingsnį. Daug išmintingesnė išeitis yra naudoti apsaugas nuo vaikų. Apsaugokite savo vaiką nuo aštrių kampų, rozečių, pravirų durų bei aštrių ar dūžančių indų. Apsaugokite ir savo vertingus daiktus nuo smalsių vaikučio rankyčių ir burnytės. Šiuo metu siūlome kompanijos Munchkin apsaugų komplektą.

Išėjus pro duris, vaikų saugojimas keičiasi. Važiuojant automobilyje itin svarbu apsaugoti vaikų akytes nuo tiesioginių saulės spingulių. Ši svarba yra ne tik tam, kad automobilyje būtų ramiau ir vaikas nezirstų ar neverktų, tačiau svarbu apsaugoti nuo tiesioginių UV spindulių į vaiko akytes, kad jų nepažeistų, o taip pat, kad vaikas nesukaistų. Munchkin apsaugos nuo tiesioginių saulės spindulių automobilyje yra geriausias pasirinkimas.

Rašyk
Skambink