Kūdikių, vaikų prekės

Lansinoh pieno laikymo maišelis dabar yra patobulintas! Nauja yra tai, kad dabar mai&sca..
€0.24 €0.50
Munchkin Miracle gertuvė Jūsų mėgstamiausia, bet nerimaujate, kad gali išsipurvinti ..
€1.20 €1.50
Mažas buteliukų šepetėlis visų Dr Brown's ir kitų gamintojų buteliukų šiaudel..
€1.40 €1.50
Šie Munchkin šaukšteliai pakeičia spalvą jei maistas per karštas. J..
€1.40
Sukurtos naudojant tik švelnius ingredientus, Gentle Day ekologiškos, hipoalerginės, b..
€1.45 €1.95
Kūdikių buteliukams skirti Vital Baby Nurture™ mikrobangų sterilizavimo maišeliai ..
€1.70 €1.95
Munchkin servetėlių konteinerio Clean-to-Go papildymo pakuotėje yra 30 servetėlių. Pagamintos ..
€1.95 €3.90
Kol vystosi imuninė sistema, kūdikiai yra patys pažeidžiamiausi, todėl svarbu kruopščiai..
€2.40 €5.90
Ruošiant maistą visai šeimai, kartais tiesiog užsimiršus galima paduoti mažyliu..
€2.60 €2.90
Kelioninis sandarus dangtelis Dr Brown's plataus kaklelio buteliukui. Sandariai u..
€2.80
Kelioninis sandarus dangtelis Dr Brown's siauro kaklelio buteliukui. Sandariai už..
€2.80
Saugus ir patikimas motinos pieno laikymas yra gyvybiškai svarbus. Taip yra piene esančių&nbs..
€2.80
Aukite sparčiai su Dr Brown's plataus kaklelio buteliuku! Kartu su medicinos specialistais suku..
€2.85
Silikoninis žindukas, skirtas Dr Brown's Natural Flow siauro kaklelio buteliukui. Kiti..
€2.85
Aukite sparčiai su Dr Brown's plataus kaklelio buteliuku! Kartu su medicinos specialistais suku..
€2.85

Kūdikių, vaikų prekės

Avietė siūlo platų asortimentą kūdikių  ir vaikų prekių. Rinkdamiesi prekes, kurias pasiūlyti savo pirkėjams visada vadovaujamės tokiu eliškumu: visų svarbiausia yra kokybės standartai, antras svarbus aspektas - produkto dizainas ir jau tik tada kreipiame dėmesį į kainą. Nesivaikome to, kas pigiausia. Pas mus rasite neprilygstamų skandinaviškų produktų iš Done by Deer ir Elodie Details, tai - čiulptukai, čiulptukų laikikliai, lėkštės ir dubenėliai, puodeliai ir stalo įrankiai, seilinukai ir padėkliukai, vystymo lentos ir migdukai, pledukai ir užklotai, žaislai ir krepšiai bei kuprinės. Skandinaviški kokybės ir dizaino standartai yra patys aukščiausi, taip pat jie daug artimesni lietuvio akiai ir širdžiai.

Neapsiribojame vien europietiškomis prekėmis. Amerikiečių kompanijų Dr. Brown's ir Munchkin tokie produktai, kaip pieno buteliukai, gertuvės, čiulptukai, kramtukai, servetėlės, dantų šepetėliai, apsaugos nuo vaikų, vonios žaislai ir kitos prekės, skirtos maudynėms taip pat papildo daugiausia europietišką Avietės asortimentą.

Aukščiausius standartus išlaikome siūlydami Jums ir sauskelnes - Avietėje rasite pirmąsias pasaulyje japoniškas sauskelnes, turinčias sudėtyje natūralios ekologiškos medvilnės, kad Jūsų kūdikio odelė natūraliai kvėpuotų, o natūralių medžiagų dėka galėsite pamiršti berimą ar paraudimą. Jūsų vaikas šypsosis dažniau. Tai pasieksite su sauskelnėmis Moony Natural.

Ypač didžiuojamės pristatydami amerikiečių Lansinoh kompanijos produktus, kurie sužavi savo natūralumu ir išskirtine kokybe. Atrodo, kad kiekviena produkto detalė gerai apgalvota ir padaryta su meile - meile vaikams, meile mamoms ir, žinoma, meile gamtai. Ši kompanija turi ir atskirą prekės ženklą Earth Friendly Baby - tai kosmetikos produktai Jūsų kūdikiui, gaminami iš natūralių medžiagų, saugančių vaikelį ir mus supančią gamtą. Nesvarbu, kas tai būtų, šampūnas, masažinis aliejus ar losjonas, Earth Friendly Baby produktai - kokybiškam gyvenimui!

Ir tai dar ne viskas! Turime pasiūlyti ir kitų gamintojų prekių, skirtų kūdikiams tinkamai augti ir tobulėti. Nuolat pildome savo asortimentą ir plečiame gamintojų pasirinkimą, tačiau to neforsuojame ir atidžiai bei kantriai renkamės, su kuriais gamintojais dirbti. Tik įsitikinę prekių kokybe nusprendžiame pradėti bendradarbiavimą. O Jums belieka naudotis mūsų darbo vaisiais! Avietės darbo vaisiais... :)

Rašyk
Skambink