Lansinoh

Lansinoh

Lansinoh produktų šeima prasidėjo 1978 m. Portlande, Oregone, kai Rešeda Hagen gimė jos pirmasis vaikelis. Vos po kelių metų, 1984 m., ji įkūrė vaikų produktų įmonę. Kaip viskas išsivystė? Resheda žindė kūdikį, tačiau vos po kelių dienų jos speneliai iš švelnių tapo nepaprastai skausmingais. Negalėdama palengvinti situacijos tuo metu buvusiais produktais, ji nenoriai svarstė pienuko nujunkymą. Jos draugė ją skatino toliau bandyti maitinti krūtimi bei rekomendavo lanoliną, tačiau jo nebuvo galima rasti parduotuvėse.

Rešedos vyras, gydytojas, sugebėjo surasti ir parsivežti namo iš ligoninės vaistinės vieną stiklainį vilnos taukų. Ji uždėjo lanoliną ant skausmingų spenelių ir pajuto greitą palengvėjimą. Jos speneliai per kelias dienas pasveiko ir ji toliau sėkmingai žindė. Resheda Hagen pradėjo propaguoti „grynojo lanolino“ teikiamą naudą, gydant skaudančius spenelius maitinančioms motinoms, o 1984 metais ji pagaliau pati įkūrė kompaniją, kurios produktai iki šiol nuostabiai pasitarnauja maitinančioms mamoms visame pasaulyje.

Mes Jums didžiuodamiesi pristatome pačios aukščiausios kokybės Lansinoh produktus, kuriais liko sužavėtos milijonai moterų visame pasaulyje. Visų pirma, žinoma, tai yra lanolino kremas (lanolino tepalas) - unikalia patentuota technologija gaminamas, ypač aukšto grynumo 100% natūralus, be kvapo, skonio ir spalvos. Būtent toks, kokio reikia gydyti skaudančius spenelius, egzemas, išsausėjusią odą ar atviras žaizdeles.

Kompaktiškas elektrinis pientraukis - dar vienas unikalus produktas, kurį siūlo Lansinoh. Tai turbūt vienintelis elektrinis pientraukis pasaulyje, kurį galima naudoti ne tik namuose, bet ir išvykose į gamtą. Jis itin kompaktiškas ir lengvas, turi mažai dalių, kurias reikia plauti, o be išskirtinės jo kokybės, vienas didžiausių jo privalumų yra tai, kad jį galima naudoti kraunant per mikro USB jungtį. Tam tinka tiesiog nešiojamas telefono įkroviklis (angliškai Power Bank)!

Pieno laikymo maišelis šaldymui mūsų parduotuvėje parduodamas ne tik pakuotėse po 25 ir 50 vnt, tačiau ir po vieną Jūsų patogumui. Lansinoh maišeliai yra iš anksto sterilizuoti, gaminami iš maistinio polietileno, turi dvigubą sandariklį. Tinka šaldyti šaldymo kameroje.

Analogų neturinčios drėgnos servetėlės su lanolinu - dar vienas Lansinoh išskirtinis produktas, kurį siūlome mamoms, kurios atsakingai rūpinasi mažylio sveikata. Lanolino dėka, naudojant šias servetėles, kūdikio odelė neišsausės, nesusibraižys. Pakuotėje įmontuoto dispenserio dėka, servetėlės nepraranda drėgmės ir išlaiko savo naudingas savybes iki paskutinės servetėlės pakuotėje.

Earth Friendly Baby serijos produktų ieškokite čia: Earth Friendly Baby.

Lansinoh pieno laikymo maišelis dabar yra patobulintas! Nauja yra tai, kad dabar mai&sca..
€0.25 €0.50
Saugus ir patikimas motinos pieno laikymas yra gyvybiškai svarbus. Taip yra piene esančių&nbs..
€2.80
Lansinoh buteliukams skirtas žindukas yra be BPA ir BPS. Žindukas išbandytas kliniška..
€3.10 €3.55
Lansinoh buteliukams skirtas žindukas yra be BPA ir BPS. Žindukas išbandytas kliniška..
€3.10 €3.55
Lansinoh buteliukams skirtas žindukas yra be BPA ir BPS. Žindukas išbandytas kliniška..
€3.25 €3.55
Apdovanojimus pelniusiuose Lansinoh vienkartiniuose įklotuose į liemenėlę dabar yra Blue L..
€3.40 €4.85
Lansinoh pientraukiai unikalūs tuo, kad patikimam prigludimui prie krūties naudoja Japonijoje sukurt..
€4.40
Lansinoh drėgnos kūdikių servetėlės su lanolinu yra be galo švelnios kūdikio odelei. Š..
€5.25 €5.85
Lansinoh pieno laikymo maišeliai dabar yra patobulinti! Nauja yra tai, kad dabar ma..
€5.90 €12.40
Lansinoh mOmma plataus kaklelio buteliukas su NaturalWave® žinduku yra specialiai suku..
€6.90
Apdovanojimus pelniusiuose Lansinoh vienkartiniuose įklotuose į liemenėlę dabar yra Blue Lock&t..
€7.50
Lansinoh mOmma plataus kaklelio buteliukas su NaturalWave® žinduku yra specialiai suku..
€7.90 €9.15
Mamoms, susiduriančioms su žindymo sunkumais, Lansinoh Contact antspeniai yra veiksminga&n..
€9.90
Mamoms, susiduriančioms su žindymo sunkumais, Lansinoh Contact antspeniai yra veiksminga&n..
€9.90
Lansinoh daugkartiniai plaunami įklotai į liemenėlę puikiai sugeria ir yra ypač minkšti,..
€9.90 €10.95
Rašyk
Skambink