Visos prekės

Lansinoh pieno laikymo maišelis dabar yra patobulintas! Nauja yra tai, kad dabar maišelis turi aiškiai matomą ir saugiai nuplėšiamą viršų su dvigubu sandarikliu, kad išvengtumėte išsiliejimų. O taip pat turi dvigubai sandarinamas šonines siūles, stabilesniam stovėjimui ir tvirtumui.
Pagamintas iš maistui saugaus polietileno (PE). Apsauginis dugnas išsiplėčia.
Specialus skirtukas užrašymui virš pienuko užpildymo srities, kad išvengtumėte galimo pradūrimo ir pienuko užteršimo.
Patogus pylimo snapelis leidžia lengvai perpilti pienuką jo neišlaistant.
Iš anksto sterilizuotas. Patogus pienukui supilti.
Be BPA ir BPS.

€0.35 €0.50

Mažas buteliukų šepetėlis visų Dr Brown's ir kitų gamintojų buteliukų šiaudelių bei žindukų valymui.

Tinka visiems Dr Brown's ir kitų gamintojų buteliukų ir gertuvių šiaudeliams, žindukams bei guminiams laikikliams plauti. Be BPA.

Su šiuo šepetėliu plaukite sunkiai prieinamas buteliukų ar gertuvių vidines dalis. Šepetėlį galima plauti indaplovės viršutinėje lenynoje.

€1.50

Sukurtos naudojant tik švelnius ingredientus, Gentle Day ekologiškos, hipoalerginės, bekvapės ir suyrančios drėgnos servetėlės iš bambuko viskozės puikiai tinka tiek intymiai higienai, tiek rankoms, veidui, galima naudoti net kūdikiams. O jei keliaujate su menstruacine taurele, galite valyti ir ją.

€1.50 €1.95

Šie Munchkin šaukšteliai pakeičia spalvą jei maistas per karštas. Jums tereikia šaukštelio galiuką palaikyti 10 sekundžių paruoštame maiste. Jeigu maistas bus per karštas šaukštelis pabals.

Šaukšteliai tinka vaikams nuo 4 mėnesių.

€1.50

Kūdikių buteliukams skirti Vital Baby Nurture™ mikrobangų sterilizavimo maišeliai yra maksimaliai patogūs, puikiai tinka naudoti namie, jei nėra vietos didelių gabaritų elektriniam sterilizatoriui, ar kelionėje.

Pirmuosius 12 mėnesių labai svarbu sterilizuoti kūdikio maitinimo įrangą, nes tai padeda apsaugoti besivystančią kūdikio imuninę sistemą nuo galimai kenksmingų mikrobų ir bakterijų.

€1.95

Gentle Day ekologiški dieniniai paketai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi paketo viduje. Laidūs orui, itin gerai sugeria. Tinka naudoti reguliarių menstruacijų metu.

Dydis 4.

€2.18 €2.95

Gentle Day ekologiški naktiniai paketai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi paketo viduje. Laidūs orui, itin gerai sugeria. Tinka naudoti gausių menstruacijų metu, prilimpantys sparneliai ir šoninės klostės apsaugo nuo pratekėjimų.

Dydis 5.

€2.18 €2.95

Gentle Day Extra Heavy paketai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi paketo viduje. Laidūs orui, labai gausiai sugeria. Tinka naudoti po gimdymo, bei itin gausių menstruacijų metu.

Dydis 6.

€2.60 €3.45

Gentle Day ekologiški sugeriantys įklotai su medvilne ir anijonų juostele apsaugo nuo blogo kvapo bei bakterijų dauginimosi. Pritaikyti sugerti negausioms išskyroms menstruacijų pradžioje ar pabaigoje bei kasdien, kai reikalinga geresnė apsauga.

Dydis 2.

€2.60 €3.45

Gentle day ekologiški kasdieniai įklotai su anijonų juostele apsaugo nuo nemalonaus kvapo bei bakterijų dauginimosi įkloto viduje. Laidūs orui, padengti medvilniniu paviršiumi. Skirti naudoti kasdien. 30 vnt. pakuotė, ilgis 155mm.  Sertifikuoti Oeko-Tex and Made For Health, VEGAN.

Dydis 1.

€2.60 €3.45

Ruošiant maistą visai šeimai, kartais tiesiog užsimiršus galima paduoti mažyliui lėkštę su per karštu maisteliu. Norėdami išvengti nelaimės, naudokite Munchkin dubenėlius, reaguojančius į karštį. Į dubenėlį įdėjus karšto maisto, White Hot® juostelė sureaguos ir pabals, jei valgyti yra per karšta. Palaukite, kol juostelės spalva grįš ir tik tada valgykite maistelį. Šie dubenėliai yra ne tik gilūs, bet ir patogiai susideda vienas į kitą, kad užimtų kuo mažiau vietos.

€2.70

Kelioninis sandarus dangtelis Dr Brown's plataus kaklelio buteliukui. Sandariai užsisuka, patogu pasiimti keliaujant. Be BPA.

Nesvarbu, ar norite padėti buteliuką į šaldytuvą, ar ruošiatės kelionei, sandariai užsisukančio dangtelio dėka, Jūsų buteliukas bus paruoštas.

€2.80

Kelioninis sandarus dangtelis Dr Brown's siauro kaklelio buteliukui. Sandariai užsisuka, patogu pasiimti keliaujant. Be BPA.

Nesvarbu, ar norite padėti buteliuką į šaldytuvą, ar ruošiatės kelionei, sandariai užsisukančio dangtelio dėka, Jūsų buteliukas bus paruoštas.

€2.80

Saugus ir patikimas motinos pieno laikymas yra gyvybiškai svarbus. Taip yra piene esančių svarbių vitaminų, kurie turi didžiulę reikšmę jūsų kūdikio vystymuisi.

Lansinoh motinos pienelio laikymo buteliukai buvo sukurti būtent saugiam jūsų brangaus motinos pieno laikymui. Dėl plataus kaklelio dizaino jie suderinami su visais Lansinoh asortimento pientraukiais bei NaturalWave™ žindukais.

€2.80

Aukite sparčiai su Dr Brown's plataus kaklelio buteliuku!
Kartu su medicinos specialistais sukurtas minkštas 100% silikono plataus kaklelio žindukas padeda kūdikiui natūraliai prisisiurbti ir maitintis. Mamos krūtinę primenanti forma skatina tinkamai užsifiksuoti, tad maitinimas iš buteliuko tampa daug natūralesnis. Puikiai tinka nuolat keisti iš krūties į buteliuką ir vėl atgal!
Pasirinkę tinkamiausią žinduko lygį pagal vaiko amžių ir individualius jo poreikius.
Tinka naudoti papildant žindymą iš krūties.

€2.85
Rašyk
Skambink