• Milton antibakterinis sterilizavimo skystis, 500ml
  • Milton antibakterinis sterilizavimo skystis, 500ml
  • Milton antibakterinis sterilizavimo skystis, 500ml
Akcija - 59%
Populiari

Prekės kodas: MLT-ACC03

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė

Gamintojas: Milton

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €3.50

Kol vystosi imuninė sistema, kūdikiai yra patys pažeidžiamiausi, todėl svarbu kruopščiai sterilizuoti maitinimo indus iki kol mažyliui sukaks metukai. Milton sukūrė kliniškai patvirtintą sterilizacijos metodą prieš 65 metus, siekdami apsaugoti kūdikius nuo visų mikrobų (bakterijų, virusų, grybelių). Tai išgelbėjo tūkstančius gyvybių nuo tuo metu siautusių ligų ir virusų. Milton sterilizuojantis skystis yra lengvai naudojamas ir efektyvus, sterilizuojant visą žindymo įrangą, maitinimo indus, įskaitant buteliukus, čiulptukus, kramtukus, mažus plastikinius žaislus ir nujunkymo reikmenis. Milton sterilizuojantis skystis yra labai universalus ir gali būti naudojamas visų nemetalinių paviršių ir daiktų sterilizavimui bei dezinfekavimui.

€2.40 €5.90

Milton 500 ml antibakterinis sterilizavimo skystis

Kol vystosi imuninė sistema, kūdikiai yra patys pažeidžiamiausi, todėl svarbu kruopščiai sterilizuoti maitinimo indus, o dar geriau ir visus paviršius namuose, iki kol mažyliui sukaks metukai. Milton sukūrė kliniškai patvirtintą sterilizacijos metodą prieš 65 metus, siekdami apsaugoti kūdikius nuo visų mikrobų (bakterijų, virusų, grybelių). Tai išgelbėjo tūkstančius gyvybių nuo tuo metu siautusių ligų ir virusų. Milton sterilizuojantis skystis yra lengvai naudojamas ir efektyvus, sterilizuojant visą žindymo įrangą, maitinimo indus, įskaitant buteliukusčiulptukuskramtukus, mažus plastikinius žaislus ir nujunkymo reikmenis. Milton sterilizuojantis skystis yra labai universalus ir gali būti naudojamas visų nemetalinių paviršių ir daiktų sterilizavimui bei dezinfekavimui.

Neturi skonio ir kvapo, todėl nereikia praskalauti!

Naudojimas. Naudoti maišant su vandeniu.
Rekomenduojamos dozės:

1. Sterilizuoti kūdikio indus ir kitus reikmenis - pripilkite vieną kamštelį ir jį sumaišykite su 5 litrais šalto vandens. Laikyti įmerkus 15 minučių. Nereikia nuskalauti vandeniu.
2. Valyti įvairius paviršius - pripilkite tris kamštelius į 5 litrus šalto vandens. Dezinfekuoja per 15 minučių. Nereikia nuplauti vandeniu.
3. Dezinfekcijai nuo koronaviruso - įpilkite 1,5 kamštelio (45 ml) į 1,5 litro šalto vandens. Naudojant ant paviršių - dezinfekuoja per 10 minučių. Naudojant įmerkus virtuvės reikmenis - laikykite 30 minučių.
Kiekiai ir laikas rekomenduojami Milton.

Talpa: 500ml.

Tinkamas amžius
Tinka vaikams Nuo 0 mėnesių.
Naudojimas
Naudojimo ypatybės Naudoti maišant su vandeniu. Rekomenduojamos dozės: 1. Sterilizuoti kūdikio indus ir kitus reikmenis - pripilkite vieną kamštelį ir jį sumaišykite su 5 litrais šalto vandens. Laikyti įmerkus 15 minučių. Nereikia nuskalauti vandeniu. 2. Valyti įvairius paviršius - pripilkite tris kamštelius į 5 litrus šalto vandens. Dezinfekuoja per 15 minučių. Nereikia nuplauti vandeniu. 3. Dezinfekcijai nuo koronaviruso - įpilkite 1,5 kamštelio (45 ml) į 1,5 litro šalto vandens. Naudojant ant paviršių - dezinfekuoja per 10 minučių. Naudojant įmerkus virtuvės reikmenis - laikykite 30 minučių. (Kiekiai ir laikas rekomenduojami Milton Pharmaceutical UK)
Kilmės šalis
Kilmės šalis Prancūzija
Rimtas labai sterilizatorius, skiedziamas, bet po jo garantuotai esi be jokiu virusu. Pirkom ir pirksim dar.
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink