Kambario žaislai

Šios Done by Deer dėlionės medinės detalės padės ugdyti Jūsų vaiko motorinius įgūdžius, o drambliukė Elfi, krokodiliukas Krokas, begemotukas Ozas ir žirafėlė Rafi padės jam sudėti šį mielą galvosūkį.

€9.45 €9.95

Šios septynios Done by Deer dėlionės medinės detalės padės ugdyti Jūsų vaiko motorinius įgūdžius, o drambliukė Elfi, krokodiliukas Krokas, begemotukas Ozas, žirafėlė Rafi ir kiti draugai padės jam sudėti šį mielą galvosūkį.

€9.95

Ši milžiniška Janod dėlionė yra 100 cm ilgio ir 12 cm pločio, sudaryta iš 10 kartoninių detalių bei 10 skaičių iš medžio. Kiekviena kartoninė dėlionės detalė turi jai atitinkantį skaičių pagal joje esančių gyvūnų skaičių, ir jūs turite suskaičiuoti, kiek gyvūnų yra detalėje, kad surastumėte kitą jums reikalingą dėlionės detalę (pavyzdžiui, vienas dramblys, du liūtai, trys asilai ir tt). Ši dėlionė puikiai padeda mokyti vaikus skaičiuoti iki dešimties bei lavinti jų rankų motoriką.

Dėlionės detalės yra medvilniniame maišelyje, skirtame laikyti medines skaičiukų detales.

Tinka vaikams nuo 3 iki 6 metų.

€13.90 €15.90

Ši gražiai iliustruota ir spalvinga Janod džiunglių gyvūnų dėlionė yra sudaryta iš 36 detalių. Žaislą sudaro dėlionė iš 36 kartoninių detalių, sustatyta ji yra 80 cm ilgio ir 25 cm pločio. Detalės yra užsegamoje nešiojamoje iliustruotoje išskirtinio dizaino dėžutėje su rankena. Pagaminta iš kartono.

Tinka vaikams nuo 4 iki 7 metų.

€14.90

Janod medinis fotoaparatas pagamintas iš buko medienos, jame yra kaleidoskopo ir fiksavimo mygtukas, skleidžiantis tą patį garsą kaip tikras fotoaparatas. Fotoaparato pagrindas apsaugotas silikoniniu dėklu, kurio dėka vaikui lengviau jį laikyti, nepamesti. Įpakuotas gražioje dėžutėje, tinkamoje dovanoti. Reikalingos trys LR44 1.5 baterijos, kurios yra komplekte.

Tinka vaikams nuo 1,5 iki 3 metų.

€15.60 €28.90

Pasinerkite į kelionę per jausmingas emocijas dėka šių labai mielų Kaloo lavinamųjų knygelių. Kiekvienoje minkštoje knygutėje yra gražių iliustracijų, kurias reikia peržvelgti bei pagal jas papasakoti jausmų kupiną istoriją, o taip pat audinių, kuriuos galima ištyrinėti. Knygutės kupinos linksmos veiklos, skirtos sužadinti kūdikio pojūčius, kad galėtumėte kartu praleisti švelnias akimirkas. Patirkite labai mielo liūtuko, kuris atranda gamtą ir drugelius, istoriją! Šioje knygelėje yra gražių iliustracijų su ypač švelniomis spalvomis ir medžiagomis, todėl galite papasakoti kūdikiui nuostabias istorijas ir išmokyti kūdikį domėtis mus supančiu pasauliu! Ši knygutė yra meilės ir šiltų šeimos akimirkų receptas. Prie knygutės prisegtas žiedelis ir juostelės, kurias galima patraukti ir panagrinėti!

€15.90

Pasinerkite į kelionę per jausmingas emocijas dėka šių labai mielų Kaloo lavinamųjų knygelių. Kiekvienoje minkštoje knygutėje yra gražių iliustracijų, kurias reikia peržvelgti bei pagal jas papasakoti jausmų kupiną istoriją, o taip pat audinių, kuriuos galima ištyrinėti. Knygutės kupinos linksmos veiklos, skirtos sužadinti kūdikio pojūčius, kad galėtumėte kartu praleisti švelnias akimirkas. Atraskite dviejų mažų triušiukų istoriją, kurie susilaukė ypatingai mielo mažo vaikučio-zuikučio! Šioje knygelėje yra gražių iliustracijų su ypač švelniomis spalvomis ir medžiagomis, todėl galite papasakoti kūdikiui nuostabias istorijas ir išmokyti kūdikį domėtis mus supančiu pasauliu! Ši knygutė yra meilės ir šiltų šeimos akimirkų receptas. Prie knygutės prisegtas žiedelis ir juostelės, kurias galima patraukti ir panagrinėti!

€15.90

Pasinerkite į kelionę per jausmingas emocijas dėka šių labai mielų Kaloo lavinamųjų knygelių. Kiekvienoje minkštoje knygutėje yra gražių iliustracijų, kurias reikia peržvelgti bei pagal jas papasakoti jausmų kupiną istoriją, o taip pat audinių, kuriuos galima ištyrinėti. Knygutės kupinos linksmos veiklos, skirtos sužadinti kūdikio pojūčius, kad galėtumėte kartu praleisti švelnias akimirkas. Atraskite mažo banginiuko, netekusio mamos, istoriją! Šioje knygelėje yra gražių iliustracijų su ypač švelniomis spalvomis ir medžiagomis, todėl galite papasakoti kūdikiui nuostabias istorijas ir paaiškinti jam, kad ir kas nutiktų, mamytė ar tėvelis visada bus šalia! Prie knygutės prisegtas žiedelis ir juostelės, kurias galima patraukti ir panagrinėti!

€15.90

Keturios Janod medinės kaladėlės su paveiksliukais, suformuojančiais šešias skirtingas dėliones.
Lavina gebėjimą rasti vienodus ir bendruosius motorinius įgūdžius.
Kaladėlės - kubeliai pagaminti iš beržo medienos.
Apytiksliai komplekto matmenys: 11,4 x 11,4 x 5cm.
Tinka vaikams nuo 12 iki 36 mėnesių.

€17.90

Mėgaukitės šiuo stulbinančiu Žirafos Sophie svyruojančiu bokštu, kurį sudaro Sophie veidukas ir neutralių spalvų žiedai, o be to jis svyruoja iš vienos pusės į kitą.

Vaikams patinka nuimti ir sukrauti stambius 6 medinius žiedus, kurie yra pritaikyti mažoms rankutėms, padedant skatinti jų smulkiąją rankyčių bei pirščiukų motoriką ir koordinaciją.

Šis Janod žaislas yra pagamintas iš medžio (medienos plaušų plokštės (MDF), buko ir vyšnios medienos).

€19.90

Sustatykite kaladėlių bokštą, keiskite puses, suskaičiuokite draugus, paslėpkite smulkmenas kaladėlių viduje arba smagiai išmatuokite mažylio ūgį ir stebėkite pokyčius.

Aštuonis kubus galima sukrauti iki vieno metro aukščio.

€19.95 €24.95

Nuostabus Janod labai švelnių ir šiuolaikiškų pastelinių spalvų įgūdžių žaidimas su mielais gyvūnėliais, leidžiantis jūsų vaikui lavinti miklumą ir smagiai praleisti laiką. Komplekte yra išstumiamas muzikinis ksilofonas, nudažytas tyra vandens dažų pastelinių spalvų palete.
Skatina vaizduotę ir kūrybingą žaidimą.
Lavina tris vaiko pojūčius: lytėjimą, klausą ir regėjimą.
Pagaminta iš medžio (faneros, vyšnios ir pušies), metalo ir veltinio.
Apytiksliai matmenys: 29,1 x 12 x 13 cm.
Tinka vaikams nuo 12 iki 36 mėnesių.

€27.80

Nuostabaus grožio medinių reikmenų Janod vaikiška kosmetinė Petite Miss, kuri skatina keistis ir dalintis.
Įkvėpia vaizduotę ir vaidmenų žaidimus.
Prabangi kosmetinė su metaliniu užtrauktuku ir patogia rankenėle.
Lavina smulkiąją motoriką. Komplekte rasite 9 grožio reikmenis iš tvirtos medienos.
Priedų ir pačios kosmetinės prabangi šilkografija iš matinio PVC.
Tinka vaikams nuo 3 iki 8 metų.

€29.90

Surūšiuokite figūras ir išsiaiškinkite, kaip šios figūrėlės vėl atsiranda iš Kroko pilvuko. Tuomet eikite pasivaikščioti - šiltos širdelės krokodiliukas Krokas mėgsta sekti iš paskos. Patraukite auksinę kilpelę ir Krokas išlaisvins tris figūrėles rūšiavimui iš naujo.

Tempiamas žaislas išmokys mažuosius atpažinti formas ir spalvas, tuo pačiu ugdydamas jų susikaupimo įgūdžius ir rankų bei akių koordinaciją, o taip pat skatins mažuosius žengti pirmuosius žingnsius.

€35.96 €39.95

Juodai baltas Magical Tales yra ypač didelis lavinamasis Tiny Love kilimėlis, kurio matmenys yra 150 x 100 cm ir kuriame vaikui bus pakankamai vietos patogiai gulinėti, žaisti, atrasti ir lavintis.

Jis yra gražaus dizaino su įvairiomis pramogomis, įtraukiančiomis jūsų mažylį.

€41.75 €46.40
Kambario žaislai

Kambario žaislai

Nors nesame žaislų parduotuvė ir neturime tikslo tokia tapti, tačiau siūlome keletą pasirinkimų ir šioje kategorijoje. Šis mūsų asortimentas niekuomet nebus labai platus, tačiau tai, ką siūlome ir siūlysime visuomet bus tik nepriekaištingos kokybės, prasmingi ir vertingi Jūsų vaiko tobulėjimui produktai. Done by Deer žaislai be visų kitų naudingų jų savybių dar ir puikiai dera su kitais kompanijos produktais, pradedant nuo lėkštučių ir puodelių, baigiant seilinukais ir padėkliukais.

Mamas & Papas žaidimų kėdutė savo praktiškumu, švelnumu ir dizainu pakerės kiekvieną, todėl privalėjome pasiūlyti šį stebuklą ir Jums.

Mažiausiųjų pasaulio pažinimui - Kaloo lavinamosios knygutės. Čiažanti knygelė - mielas ir efektyvus būdas padėti vaikučiui pažinti pasaulį, savo jausmus, tėvelių meilę, skirtingas spalvas ir tekstūras.

Aukščiausia kokybė iš medžio. Klasikiniai mediniai žaislai vaikams. Janod - prancūziška kokybė Jums Avietėje. Medinis fotoaparatas. Dėlionės. Medinė žaislinė virtuvė. Žaislinis medinis vaflių ir lietinių pardavimo karutis. Visa tai ir daug daugiau! Avietė - vieta kokybiškų žaislų Jūsų vaikui.

Rašyk
Skambink