• Milton antibakterinis rankų gelis, 100 ml
  • Milton antibakterinis rankų gelis, 100 ml
  • Milton antibakterinis rankų gelis, 100 ml
Akcija - 13%
Populiari

Prekės kodas: MLT-HYG01

Turimas kiekis: Prekė sandėlyje

Kilmės šalis: Prancūzija

Gamintojas: Milton

Prekei taikoma akcija ir jūs sutaupote - €0.50

Nauja formulė: 80% alkoholio!
Milton dezinfekuojantis rankų gelis idealiai tinka prieš ar po kūdikio maitinimo ar sauskelnių keitimo. Idealus dydis kelionėms. Idealiai tinka virusų ar infekcijų epidemijų metu, sumažina jų plitimo riziką. Nelipnus. 100% augalinės kilmės veikliosios medžiagos iš tvarios žemės ūkio žaliavos (sertifikuotų burokėlių be GMO). Užmuša 99,9% mikrobų per kelias sekundes: užmuša bakterijas, mikobakterijas, grybelius ir virusus. Neturi kvapo ar spalvos. Su pridėtu augalinės kilmės drėkinamuoju komponentu odai apsaugoti. Hipoalerginis ir patikrintas dermatologiškai. Nėra gyvūninės kilmės ingredientų. Pagamintas Prancūzijoje.

€3.40 €3.90

Milton antibakterinis rankų gelis

Šis Milton dezinfekuojantis rankų gelis yra specialioje mažoje pakuotėje, kad būtų patogu pasiimti į kelionę, ar tai būtų šiltieji kraštai, ar kasdienė išeiga į prekybos centrą. Idealiai tinkamas naudoti auginant kūdikį.
Kliniškai įrodyta, kad Milton antibakterinis rankų gelis naikina bakterijas, grybelius ir virusus. Gelis pagamintas etanolio ir izopropanolio pagrindu, jo nereikia nuplauti, tad jis suteikia aukščiausio lygio dezinfekaciją, o drėkinamųjų medžiagų dėka jis nesausina bei apsaugo Jūsų rankų odą. Naudojant Milton dezinfekuojantį rankų gelį, sumažėja bakterijų ir mikrobų pernešimas.

Milton rankų gelis sukurtas su pridėtu drėkinamuoju komponentu, saugančiu odą, kurio dėka pasiekiama net 83% didesnė momentinė odos hidratacija, o net ir po 3 valandų viršutinių odos sluoksnių hidratacijos padidėjimas siekia 75%.

Milton kliniškai patikrintą sterilizacijos metodą sukūrė prieš 65 metus, siekiant apsaugoti kūdikius nuo visų mikrobų (bakterijų, virusų, grybelių). Preparatas, esantis gelyje, suveikia per 30 sekundžių, pagal Europos dezinfekcijos standartus EN1276, EN1500, EN13727, EN14348, EN1650, EN13624 ir 14476 + A1.

Nauja formulė: 80% alkoholio!
Idealiai tinka prieš ar po kūdikio maitinimo ar sauskelnių keitimo.
Idealus dydis kelionėms. Idealiai tinka virusų ar infekcijų epidemijų metu, sumažina jų plitimo riziką.
Nelipnus.
100% augalinės kilmės veikliosios medžiagos iš tvarios žemės ūkio žaliavos (sertifikuotų burokėlių be GMO).
Užmuša 99,9% mikrobų per kelias sekundes: užmuša bakterijas, mikobakterijas, grybelius ir virusus.
Sudėtyje nėra kvapiklių, dažiklių ar naftos darinių.
Su pridėtu augalinės kilmės drėkinamuoju komponentu odai apsaugoti. Hipoalerginis ir patikrintas dermatologiškai. Nėra gyvūninės kilmės ingredientų.
Pagamintas Prancūzijoje.

Talpa: 100 ml.

Produkto ypatybės
Spalva Bespalvis
Kilmės šalis
Kilmės šalis Prancūzija
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink