v=spf1 include:sendersrv.com ?all
  • ELLA

Prekės kodas: 470986

Turimas kiekis: Laukiame papildymo

Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė

Gamintojas: Ella's Kitchen

Ekologiškas ryžių pudingas su mangais ir obuoliais ELLA'S KITCHEN. Visi naudojami ingredientai yra ekologiški, be pridėtinio cukraus ir druskos, konservantų ir kitų nenaudingų priedų, tik 100% ekologiškų vaisių ir daržovių. Sudėtyje yra natūralių cukrų.

Sudėtis: ekologiškas nenugriebtas pienas (59%), ekologiški mangai (16%), ekologiški obuoliai (15%), ekologiški ryžiai (8%), ekologiška grietinėlė (iš pieno) (3%).

Tinka vaikams nuo 7 mėnesių.

Ella's Kitchen ekologiškas ryžių pudingas su mangais ir obuoliais

Ekologiškas ryžių pudingas su mangais ir obuoliais ELLA'S KITCHEN. Visi naudojami ingredientai yra ekologiški, be pridėtinio cukraus ir druskos, konservantų ir kitų nenaudingų priedų, tik 100% ekologiškų vaisių ir daržovių. Sudėtyje yra natūralių cukrų. Be karvės pieno! Su kokosų pienu.

Sudėtis: ekologiškas nenugriebtas pienas (59%), ekologiški mangai (16%), ekologiški obuoliai (15%), ekologiški ryžiai (8%), ekologiška grietinėlė (iš pieno) (3%).
Alergenai: visi paryškintieji ingredientai.

Paruošimo būdas: išspausti pudingą į dubenėlį ar tiesiai į šaukštelį. Nemaitinkite tiesiai iš pakuotės į burnytę. Jei norite šiltos tyrelės, įdėkite pakelį į karštą vandenį arba išspauskite į puodą. Būkite atsargūs, nes maistas gali būti per karštas ir nudeginti. Patikrinkitei maisto temperatūrą prieš maitinant. NIEKADA nešildyti su pakeliu mikrobangų krosnelėje. Atsargiai! Pakuotės kamšteliu gali paspringti kūdikis, todėl visada jį laikykite kūdikiui nepasiekiamoje vietoje. Jei pakuotė pažeista ar per daug išsipūtusi, tokiu atveju nemaitinkite kūdikio maistu iš tokios pakuotės.

Tinka vaikams nuo 7 mėnesių.

Maistingumas 100g: Energinė vertė 385kJ/92kcal, riebalai 3 g, iš kurių sočiųjų riebalų 1,8 g, angliavandeniai 13,1 g, iš kurių cukrų 5,8 g, skaidulų 0,9 g, baltymai 2,6 g, druska 0,07 g.

Laikymo sąlygos: laikyti spintelėje. Atidarius pakuotę, laikyti šaldytuve, ir suvartoti per 24 valandas.
Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė.
Gamintojas: Ellas Kitchen.

Grynasis kiekis 80 g.

Tinkamas amžius
Tinka vaikams Nuo 7 mėnesių.
Produkto ypatybės
Spalva Žalia
Kilmės šalis
Kilmės šalis Jungtinė Karalystė
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink