v=spf1 include:sendersrv.com ?all
  • ELLA

Prekės kodas: 470940

Turimas kiekis: Laukiame papildymo

Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė

Gamintojas: Ella's Kitchen

Ekologiška saldžiųjų bulvių, brokolių ir morkų tyrelė ELLA'S KITCHEN. Visi naudojami ingredientai yra ekologiški, be pridėtinio cukraus ir druskos, konservantų ir kitų nenaudingų priedų, tik 100% ekologiškų vaisių ir daržovių. Sudėtyje yra natūralių cukrų.

Sudėtis: ekologiškos saidžiosios bulvės 48%, ekologiškos morkos 30%, ekologiški brokoliai 22%.

Tinka vaikams nuo 4 mėnesių.

Ella's Kitchen ekologiška saldžiųjų bulvių, brokolių ir morkų tyrelė

Ekologiška saldžiųjų bulvių, brokolių ir morkų tyrelė ELLA'S KITCHEN. Tinka vaikams nuo 4 mėn. Visi naudojami ingredientai yra ekologiški, be pridėtinio cukraus ir druskos, konservantų ir kitų nenaudingų priedų, tik 100% ekologiškų vaisių ir daržovių. Sudėtyje yra natūralių cukrų.

Sudėtis: ekologiškos saidžiosios bulvės 48%, ekologiškos morkos 30%, ekologiški brokoliai 22%.
Alergenai: Be gliuteno.

Paruošimo būdas: išspausti tyrelę į dubenėlį ar tiesiai į šaukštelį. Vyresni vaikučiai gali patys valgyti tiesiai iš pakuotės ją išspaudžiant tiesiai į burnytę. Jei norite šiltos tyrelės, įdėkite pakelį į karštą vandenį arba išspauskite į puodą. Būkite atsargūs, nes maistas gali būti per karštas ir nudeginti. Patikrinkite maisto temperatūrą prieš maitinant. NIEKADA nešildyti su pakeliu mikrobangų krosnelėje. Atsargiai! Pakuotės kamšteliu gali paspringti kūdikis, todėl visada jį laikykite kūdikiui nepasiekiamoje vietoje. Jei pakuotė pažeista ar per daug išsipūtusi, tokiu atveju nemaitinkite kūdikio maistu iš tokios pakuotės.

Tinka vaikams nuo 4 mėnesių.

Maistingumas 100g: Energinė vertė 193kJ/46kcal, riebalai <0,5 g, iš kurių sočiųjų riebalų <0,1 g, angliavandeniai 8,8 g, iš kurių cukrų 6,3 g, skaidulų 2 g, baltymai 1,2 g, druska 0,1 g.

Laikymo sąlygos: laikyti spintelėje. Atidarius pakuotę, laikyti šaldytuve, ir suvartoti per 48 valandas. Galima užšaldyti.
Kilmės šalis: Jungtinė Karalystė.
Gamintojas: Ellas Kitchen.

Grynasis kiekis 120 g.

Tinkamas amžius
Tinka vaikams Nuo 4 mėnesių.
Produkto ypatybės
Spalva Rausva
Kilmės šalis
Kilmės šalis Jungtinė Karalystė
Parašyti atsiliepimą
Rašyk
Skambink